سرورپارس

با استفاده از فضای پشتیبان و نگهداری ایران سرور از اطلاعات و داده‌ها، اطمینان خاطر خواهید داشت که تا در صورت بروز مشکل اطلاعات شما حفظ خواهد شد. یکی از مهمترین مواردی که در راه اندازی کسب و کار آنلاین خود باید به آن توجه کنید ، اهمیت بکاپ گیری می باشد. فضای بکاپ (پشتیبان ) سرویسی است که توسط ایران سرور ارائه می شود تا دغدغه های شما در این مورد از بین برود. با استفاده از فضای پشتیبان و نگهداری از اطلاعات و داده‌ها، اطمینان خاطر خواهید داشت که تا در صورت بروز مشکل اطلاعات شما حفظ خواهد شد.

هاست بکاپ BackUp سرورپارس، فضایی در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید روی آن یک نسخه پشتیبان از اطلاعات وب سایت خود نگهداری کنید. فراموش نکنید که اهمیت داشتن نسخه پشتیبان بسیار بالا است، خصوصا اگر سایتی با بازدید بالا دارید. با استفاده از فضای پشتیبان و نگهداری از اطلاعات و داده‌ها، امنیت اطلاعات خود را حفظ کنید.

فضای پشتیبان ایران سرور

۱۵۰ هزارتومان/سالانه

 • فضای ذخیره سازی 200 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه نامحدود
 • Conection Port یک گیگابایت
 • FTP نامحدود
 • موقیت ایران

سفارش از ایران سرور

هاست بکاپ سرورپارس

۱۵۰ هزارتومان/سالانه

 • فضای ذخیره سازی ۱۰ گیگابایت
 • ترافیک ماهانه نامحدود
 • Conection Port یک گیگابایت
 • FTP نامحدود
 • موقیت ایران
 • کنترل پنل

سفارش از سرورپارس

ویژگی های برتر هاست بکاپ

هاست بک آپ یکی از سرویس های ارائه شده در سرورپارس است. خرید هاست بکاپ سرورپارس (Backup host) و پشتیبان سرورپارس برای آن دسته از کاربرانی مناسب است که نیاز دارند از داده های هاست و یا سرور خود همواره در مکانی مطمئن بکاپ (پشتیبان) داشته باشند.

در صورت لزوم بتوانند آنها را بازیابی نمایند. از مزیت هاست بکاپ وجود سخت افزار های پرسرعت است که سرعت انتقال داده ها را چند برابر می کند. در صورتی که با راه حل های بک آپ گیری آشنایی زیادی ندارید ما روش های مختلف را برای شما ارائه کرده و همواره شما را به صورت رایگان راهنمایی و مشاوره می نماییم.

ویژگی های برتر هاست بک آپ

اگر یک وبسایت خبری، فروشگاهی، دانلود فیلم و غیره دارید که حجم اطلاعات شما بسیار بالا و با اهمیت است، می توانید با خرید هاست بکاپ سرورپارس، برای همیشه خیالتان از بابت ایمن بودن اطلاعاتتان راحت باشد.

سوالات متداول

هر دو سرویس فضایی برای ذحیره سازی فایل می باشد با این تفاوت که سرویس دانلود کیفیت بهتری جهت دانلود فراهم کرده و هاست بکاپ بیشتر برای نگهداری اطلاعات و نسخه پشتیبان وبسایت شما مناسب است

برای تهیه بکاپ از اطلاعات سایت و هم چنین برای سایت های دانلودی مناسب می باشد

خیر این هاست صرفا جهت نگهداری اطلاعات سایت شما است و اسکریپت سایت را نمیخواند و امکان میزبانی سایت را ندارد

بله دارای کنترل پنل سی پنل است و همچنین امکان آپلود فایل ها نیز از طریق FTP امکان پذیر است

این هاست معمولا برای تمام وب سایت ها مخصوصا وب سایت های محتوایی و دانلودی که در آنها محتوا به صورت روزانه، هفتگی و ماهانه دائما آپدیت می شود، مناسب است

خیر ؛ از هاست های بک آپ به دلیل حجم بالای اطلاعات بک آپ گیری نمی شود

خیر نامحدود می باشد

بله تا فضای 500 گیگ قابل ارتقا می باشد.