سرورپارس

سرور مجازی فرانسه یک انتخاب عالی برای وب سایت هایی است که به منابع بیش از هاست اشتراکی نیاز دارند. برای داشت یک وب سایت با سرعت و قدرت بیشتر، خرید سرور مجازی فرانسه پیشنهاد می شود. سرور مجازی منابع رم، فضای ذخیره سازی و CPU بیشتری در اختیار شما قرار می دهد. این سرویس ارائه شده در سرورپارس و در دیتاسنتر OVH میزبانی می شود. 

VPS-FR3

690 هزارتومان/ماهانه

 • رم 4 گیگابایت
 • پردازنده 1 هسته
 • فضای ذخیره سازی 150 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه 6TB
 • امکان ارسال ایمیل

خرید سرور ویندوز
خرید سرور لینوکس

.

VPS-FR2

340 هزارتومان/ماهانه

 • رم 2 گیگابایت
 • پردازنده 1 هسته
 • فضای ذخیره سازی 80 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه 4TB
 • امکان ارسال ایمیل

خرید سرور ویندوز
خرید سرور لینوکس

VPS-FR1

210 هزارتومان/ماهانه

 • رم 1 گیگابایت
 • پردازنده 1 هسته
 • فضای ذخیره سازی 40 گیگابایت
 • ترافیک ماهانه 2TB
 • امکان ارسال ایمیل

خرید سرور لینوکس

جزئیات پلن های سرور مجازی حرفه ای

سرور مجازی فرانسههزینه ماهانه VPS-FR1210,000 تومان VPS-FR2340,000 تومان VPS-FR3690,000 تومان
خرید سرور ویندوزخرید سرور مویندوز
خرید سرور لینوکسخرید سرور لینوکسخرید سرور لینوکس
رم1 GB2 GB4 GB
پردازنده1 هسته1 هسته1 هسته
فضای ذخیره سازی40GB80GB150GB
ترافیک ماهانه2TB4TB6TB
امکان ارسال ایمیل
آی پی اختصاصی1 عدد1 عدد1 عدد
پورت شبکه1Gbps1Gbps1Gbps
فرکانس پردازنده1.0GHz1.0GHz1.0GHz
پنل اختصاصی
DirectAdmin (اختیاری)
cPanel (اختیاری)
Plesk (اختیاری)​
ماهانه210,000 تومان340,000 تومان690,000 تومان
خرید سرور ویندوزخرید سرور مویندوز
خرید سرور لینوکسخرید سرور لینوکسخرید سرور لینوکس

جزئیات پلن های سرور مجازی ایران

سرور مجازی فرانسههزینه ماهانه پشتیبانی پلن معمولیرایگان پلن برنز200,000 تومان پلن نقره ای400,000 تومان پلن طلایی600,000 تومان
نصب سیستم عامل و کنترل پنل
پارتیشن بندی اختصاصی

پارتیشن بندی اختصاصی
پشتیبانی سخت افزار
پشتیبانی شبکه
کانفیگ وب سرور
کانفیگ ایمیل
کانفیگ بک آپبا درخواستبا درخواستبا درخواست
فضای اضافه برای بک آپ 100 گیگابایت
کانفیگ امنیت سرورکانفیگ نیمهکانفیگ نیمهکانفیگ کامل
بررسی وضعیت سروربا درخواستبا درخواست
نصب مجدد سیستم عاملبا دسترسی KVMیک بار - با دسترسی KVMنامحدود - با دسترسی KVM
انتقال اطلاعات
مانیتورینگ پایداری سرور
KVMبا درخواست (2 ساعت)با درخواست (2 ساعت)با درخواست (2 ساعت)با درخواست (2 ساعت)
مانیتورینگ سرور
مجازی سازیسیستم عامل های خاصسیستم عامل های خاص
کانفیگ سرورهای مجازیسیستم عامل های خاص
دسترسی Solusvmسیستم عامل های خاص
پشتیبانی تلفنی

سرور مجازی فرانسه ( VPS )

سرور مجازی فرانسه یکی از سرویس های ارائه شده در شرکت میزبانی وب سرورپارس است. میزبانی وب سرورپارس مناسب برای وب سایت هایی است که دارای بازدید بالا و مصرف منابع سرور بیش از حد معمول دارد و هاست اشتراکی پاسخگوی نیازهای وب سایت آنها نیست. این سرور ها توسط مجازی ساز Xen در دیتاسنتر OVH کشور های فرانسه آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

اما شاید برای برخی سوال و یا ابهام باشد که سرور مجازی چیست؟ در پاسخ به این سوال باید اشاره کنیم که VPS یک اصطلاح در زمینه سرویس های میزبانی وب است. اگر قصد راه اندازی یک وب سایت داشته باشید، در قدم اول بایستی نسبت به خرید یک هاست اقدام کنید. هاست فضایی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید اطلاعات خود را بارگذاری کنید.

هاست انواع مختلفی دارد. اما برخی از وب سایت های بزرگ و سازمانی که نیاز به منابع بیشتری دارند، هاست های اشتراکی نمی تواند برای آن ها کافی باشد. این وب سایت ها که روزانه میزان بازدید بالایی دارند، بایستی از سرور استفاده کنند. اما سرورها نیز در انواع مختلفی ارائه می شوند. یکی سرورهایی که در داخل ایران میزبانی می شوند. سرورهایی که در لوکیشن های خارج کشور میزبانی شده اند.

سرور مجازی فرانسه نیز از نوع دوم است. سرور مجازی یا vps، یک اصطلاح در زمینه هاستینگ می‌باشد. با استفاده از سرورمجازی دسترسی به یک کامپیوتر با منابع بیشتر ( رم، فضای ذخیره سازی، CPU و غیره ) و هزینه کمتر میسر خواهد بود. سرور مجازی فرانسه از دیتاسنتر OVH است که بزرگترین دیتاسنتر در اروپا است. بنابراین با خرید سرور مجازی فرانسه خیال شما از امنیت اطلاعات و سرعت وب سایت راحت خواهد بود.

سرور مجازی فرانسه

سرور مجازی VPS فرانسه ارائه شده در سرورپارس در یکی از بهترین دیتاسنترهای اروپا (OVH فرانسه) میزبانی می شود. این سرویس در حال حاضر در پلن های مختلفی ارائه می شود که می توانید متناسب با نیاز خود آن را انتخاب کنید. عمده ترین تفاوتی که در پلن های مختلف VPS فرانسه وجود دارد، تفاوت در رم، فضای ذخیره سازی و ترافیک ماهیانه است. بنابراین شما در انتخاب و خرید هر یکی از پلن های سرور مجازی فرانسه مختار هستید.

با خرید سرور مجازی فرانسه از منابع و امکانات بی نظیر آن استفاده کرده و سرعت بارگذاری وب سایت خود را برای کاربران خود در سراسر جهان افزایش دهید. خرید سرور مجازی خارج فرانسه مخصوصا برای مشترکینی که وب سایت هایی با منابع و بازدید بالا هستند، مناسب تر است. از مهم ترین ویژگی های سرور مجازی وی پی اس فرانسه باید به این موارد اشاره کنیم: پنل اختصاصی، نصب خودکار سیستم عامل، امکان تغییر سیستم عامل، دیتا سنتر با کیفیت Redstation و غیره.

این سرویس توسط توسط مجازی ساز Xen ارائه شده و یکی از باکیفیت ترین سرور مجازی خارج ارائه شده در سرورپارس است. سایت خود را با این سرویس میزبانی کرده و با قدرت بیشتری نسبت به قبل خدمات خود را به مشتریان ارائه دهید. اگر هرگونه پرسش و یا ابهامی در خصوص این سرویس دارید، می توانید در هر زمانی از روز با شماره تماس واحد فروش سرورپارس در تماس باشید.