سرورپارس

سرور مجازی هلند با استفاده از فضای ذخیره سازی SSD ارائه شده و دارای IP اختصاصی است. خرید سرور مجازی هلند برای وب سایت های با منابع بالا توصیه می شود. VPS هلند ارائه شده در یکی از بهترین دیتاسنترهای اروپا یک پیشنهاد عالی برای وب سایت ها است. این سرویس با استفاده از مجازی ساز، امکانات یک سرور واقعی را در اختیار شما قرار می دهد. 

سرورمجازی خارج ایران سرور

390 هزارتومان/ماهانه

 • رم 2 گیگابایت
 • پردازنده 2 هسته
 • فضای ذخیره سازی 80 گیگابایت
 • نوع فضای ذخیره سازی SSD
 • ترافیک ماهانه 2 ترابایت
 • سیستم عامل لینوکس/ویندوز

سفارش از ایران سرور

سرور مجازی خارج سرورپارس

390 هزارتومان/ماهانه

 • رم 2 گیگابایت
 • پردازنده 2 هسته
 • فضای ذخیره سازی 80 گیگابایت
 • نوع فضای ذخیره سازی SSD
 • ترافیک ماهانه 2 ترابایت
 • سیستم عامل لینوکس/ویندوز

سفارش از سرورپارس

جزئیات پلن های سرور مجازی حرفه ای

سرور مجازی هلندهزینه ماهانه VPS-NL1290,000 تومان VPS-NL2390,000 تومان VPS-NL3750,000 تومان VPS-NL41,500,000 تومان
سفارشسفارشسفارشسفارش
رم1 گیگابایت2 گیگابایت4 گیگابایت8 گیگابایت
پردازنده1 هسته2 هسته4 هسته8 هسته
فضای ذخیره سازی40 گیگابایت80 گیگابایت150 گیگابایت200 گیگابایت
نوع فضای ذخیره سازیSSDSSDSSDSSD
ترافیک ماهانه1 ترابایت2 ترابایت4 ترابایت8 ترابایت
امکان ارسال ایمیل
آی پی اختصاصی1 عدد1 عدد1 عدد1 عدد
پورت شبکه1Gbps1Gbps1Gbps1Gbps
فرکانس پردازنده2.0GHz2.0GHz2.0GHz2.0GHz
پنل اختصاصی
DirectAdmin (اختیاری)
cPanel (اختیاری)
Plesk (اختیاری)​
ماهانه290,000 تومان390,000 تومان750,000 تومان1,500,000 تومان
سفارشسفارشسفارشسفارش

جزئیات پلن های سرور مجازی ایران

سرور مجازی هلندهزینه ماهانه پشتیبانی پلن معمولیرایگان پلن برنز200,000 تومان پلن نقره ای400,000 تومان پلن طلایی600,000 تومان
نصب سیستم عامل و کنترل پنل
پارتیشن بندی اختصاصی

پارتیشن بندی اختصاصی
پشتیبانی سخت افزار
پشتیبانی شبکه
کانفیگ سرور
کانفیگ ایمیل
کانفیگ بک آپبا درخواستبا درخواستبا درخواست
فضای اضافه برای بک آپ 100 گیگابایت
کانفیگ امنیت سرورکانفیگ نیمهکانفیگ نیمهکانفیگ کامل
بررسی وضعیت سروربا درخواستبا درخواست
نصب مجدد سیستم عاملبا دسترسی KVMیک بار - با دسترسی KVMنامحدود - با دسترسی KVM
انتقال اطلاعات
مانیتورینگ پایداری سرور
KVMبا درخواست (2 ساعت)با درخواست (2 ساعت)با درخواست (2 ساعت)با درخواست (2 ساعت)
مانیتورینگ سرور
مجازی سازیسیستم عامل های خاصسیستم عامل های خاص
کانفیگ سرورهای مجازیسیستم عامل های خاص
دسترسی Solusvmسیستم عامل های خاص
پشتیبانی تلفنی

سرور مجازی خارج هلند (VPS)

سرور مجازی هلند یکی از سرویس های ارائه شده در سرورپارس است. وب سایت هایی که به منابع بالا نیاز داشته و امنیت اطلاعات آنها از اهمیت بالایی برخوردار است، بایستی نسبت به خرید سرور مجازی هلند اقدام کنند. اگر نمی دانید که سرور مجازی هلند چیست؟ باید ابتدا به توضیح و شرح سرور بپردازیم. هر وب سایتی برای راه اندازی و شروع فعالیت باید از یک دامنه و هاست استفاده کند.

هاست در واقع فضایی است که از تقسیم بندی فضای یک سرور حاصل می شود. این فضا امکان بارگذاری اطلاعات وب سایت را در اختیار کاربران قرار می دهد. اما میزان فضای ذخیره سازی، نوع فضای ذخیره سازی و حتی سرعت فضای ذخیره سازی در پلن ها و سرویس های مختلف متفاوت است.

در نتیجه این کاربر است که تصمیم می گیرد متناسب با نوع نیاز خود و خدماتی که در وب سایت خود ارائه می دهد، سرویس مناسب را انتخاب کند. در بعضی از موارد یک وب سایت حجم اطلاعات بسیار بالایی داشته و یا امنیت اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است. در این شرایط نمی توان به استفاده از هاست های اشتراکی و معمولی اکتفا کرد. زیرا متناسب با شرایط وب سایت باید فضای ذخیره سازی، رم و CPU را ارتقا داد.

در این شرایط استفاده از سرور مجازی پیشنهاد می شود. با توجه به محل قرارگیری دیتاسنتر در لوکیشن های مختلف در کشورهای اروپایی، سرور مجازی با لوکیشن های مختلفی وجود دارد که می تواند مورد استفاده واقع شود. سرور مجازی هلند یکی از بهترین سرویس های ارائه شده در سروپارس است که در دیتاسنتر LeaseWeb واقع در کشور هلند ارائه می شود.

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و بیشتر شدن کارهای اینترنتی، گمان می رود که کلمه سرور مجازی را بارها شنیده باشید ولی ممکن است درباره کاربرد آن اطلاعات زیادی نداشته باشید. به سرور مجازی کامپیوتر همیشه آنلاین نیز گفته می شود. در واقع کاربران از این نوع سرور توقع دارند که بتوانند در تمامی ساعات شبانه روز پاسخ درخواست های خود را به سرعت بگیرند.

میزبانی وب سرورپارس مناسب برای وب سایت هایی است که بازدید بالایی بوده و نیاز به منابع سرور بیش از حد معمول دارند. سرور مجازی یا VPS هلند نیز برای وب سایت هایی که هاست اشتراکی پاسخگوی نیاز آن ها نیست، مناسب است. این سرور ها توسط مجازی ساز KVM در دیتاسنتر LeaseWeb در موقعیت کشور هلند آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

VPS هلند چه مزیت هایی دارد؟

در قسمت های قبلی به صورت مختصر به معرفی سرور مجازی هلند پرداختیم. اما لازم است تا کمی بیشتر و دقیقتر در خصوص این سرویس با شما صحبت کنیم. خرید سرور مجازی هلند در ایران با درخواست و تقاضای بالایی همراه است. اما دلیل آن چیست؟ مهم ترین دلیل محبوبیت این سرویس در ایران پینگ تایم پایین سرور مجازی هلند برای ساکنان ایران است. استفاده از فضای ذخیره سازی SSD و رم های (DDR4) باعث افزایش سرعت سرویس ها شده است.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت و بالا بودن تقاضای خرید سرور مجازی هلند در ایران به این علت است که در دیتا سنتر ورلداستریم (سرور لیزوب هلند) به نسبت مابقی دیتاسنتر ها حساسیت کمتری به کپی رایت وجود دارد. به همین دلیل شما می توانید به عنوان یک سرور وارز از آن استفاده کنید.

سرور مجازی هلند مزیت های ویژه دیگری نیز دارد که استفاده از این سرویس را برای کاربرانی که منابع بالایی نیاز دارند، جذاب کرده است. از برخی از ویژگی ها و مزیت های سرور وی پی اس هلند باید به موارد زیر اشاره کنیم:

 • IP اختصاصی
 • فضای ذخیره سازی SSD
 • نصب خودکار سیستم عامل
 • بازیابی رمز عبور root/administrator
 • امکان تغییر سیستم عامل
 • پنل اختصاصی و غیره.

همچنین لازم به ذکر است که در صورتی که قصد خرید سرور مجازی هلند را دارید، کارشناسان فنی ما اطلاعات شما را به سرورپارس منتقل می کنند. این سرویس در 4 پلن جذاب و کاربردی ارائه شده و می توانید مناسب ترین پلن برای خود را انتخاب کنید. همچنین امکان درخواست پشتیبانی برای این سرویس نیز فراهم است. در صورت وجود هرگونه ابهام و پرسش در خصوص خرید سرور مجازی هلند می توانید با مشاورین ما در سرورپارس در تماس باشید.