سرورپارس

سرور اختصاصی مجازی سرورپارس با عبارت مخفف VDS یکی از سرویس های میزبانی وب مناسب برای وب سایت های پربازدید است. این سرویس تمامی امکانات و منابع یک سرور اختصاصی را در اختیار شما قرار می دهد. با این تفاوت که از تکنولوژی مجازی ساز در آن استفاده شده و نسبت به سرور اختصاصی قیمت مناسب تری دارد. 

.

IRVDS-1

223 هزارتومان/ماهانه

  • رم 2 گیگابایت
  • پردازنده 2 هسته
  • فضای ذخیره سازی 50 گیگابایت
  • ترافیک ماهانه نامحدود

خرید VDS لینوکس

سرور اختصاصی مجازی ایران یا VDS

سرور اختصاصی وی دی اس سرورپارس یکی از خدمات ارائه شده این شرکت است. VDS از عبارت Virtual Dedicated Server یا سرور مجازی اختصاصی گرفته شده است. این سرور توسط نرم افزار مجازی سازی ساخته شده است. به این منظور که یک سرور فیزیکی را به تعدادی سرور مجرد تقسیم می نماید تا بتوان به صورت اختصاصی از هر یکی از آن ها استفاده نمود. قیمت این سرویس بسیار مقرون به صرفه بوده و این موضوع در حالی است که کیفیت، امنیت و سرعت بیشتری به شما ارائه می دهد.

بعد از این که از یک سرور چند بخش مجزا ایجاد شد، به هر VDS یک فضا برای ذخیره سازی و انتقال داده ها اختصاص خواهد یافت. قابل ذکر است که هر VDS یا سرور اختصاصی مجازی دارای سیستم عامل مخصوص خود، به همراه سایر موارد سرور وب اختصاصی، سرور ایمیل و دسترسی روت برای نصب نرم افزارهای سفارشی خواهد بود. این فناوری به گونه ای عمل می کند که اگر هر اتفاقی برای یک VDS رخ دهد، دیگر VDS ها در سرور مشترک، امن و دست نخورده باقی بمانند. همین موضوع موجب تضمین امنیت اطلاعات شما خواهد شد.

سرور مجازی اختصاصی ایران یکی از خدمات میزبانی وب ارائه شده در سرورپارس می­ باشد. سرور اختصاصی مجازی یا VDS نمونه کوچکی از سرورهای اختصاصی یا (Dedicated Server) هستند که با منابع و ویژگی­ هایی که در اختیار کاربران قرار می دهند، کیفیت بالاتری نسبت به سرورهای مجازی VPS دارند. مهم­ترین تفاوت سرور اختصاصی مجازی ایران با سرور مجازی ایران استفاده از فضای ذخیره سازی SSD است.

استفاده از فضای ذخیره سازی پرسرعت SSD در سرور اختصاصی مجازی ایران، سرعت لود بالاتری نسبت به VPS دارد. نکته قابل توجه در خصوص این سرویس این است که سرور اختصاصی مجازی سرورپارس در دیتاسنتر ایران ارائه شده است.

این سرور با امکانات سخت ­افزاری اختصاصی و قابل گسترش، بر روی مجموعه­ ای از سرورهای پرتوان که امکان گسترش منابع سخت­ افزاری را برای مشترکین فراهم کرده است، ارائه شده است. همچنین در این سرویس با بهره ­گیری از کنترل پنل امکان مدیریت سرور از راه دور نیز تامین شده است. از این رو خرید سرور اختصاصی مجازی ایران یک پیشنهاد عالی برای وب سایت ها با بازدید بالا است که هاست های اشتراکی برای آن ها مناسب نیست.

سرور اختصاصی مجازی ایران سرورپارس در 5 پلن متفاوت ارائه می شود. لذا شما می توانید متناسب با بودجه ای که در نظر گرفته اید و متناسب با نیاز وب سایت خود، یکی از این پلن ها را انتخاب و خریداری کنید.

ویژگی های VDS

  • پهنای باند وسیع و سرعت بسیار بالا در سرورهای مجازی
  • استفاده از فیبر نوری جهت انتقال داده ­ها
  • ارائه هارد دیسک­ های پرسرعت
    همچنین ترافیک نامحدود با شرط رعایت نسبت آپلود 1 به 10 (فایل به سمت سرور) به دانلود (بیرون از سرور) از دیگر ویژگی­ های این سرویس است.

سرور اختصاصی مجازی

سرور بورس

یکی از مهمترین و قابل توجه ترین کاربردهای وی دی اس یا همان سرور وی دی اس، استفاده به عنوان سرور بورس است. اگرچه برای کاربردی همچون بورس ایران، قطعا سرور اختصاصی مناسب تر است. اما برای تهیه سرور اختصاصی باید هزینه ای بیشتری پرداخت کنید که شاید این هزینه برای شما مناسب نباشد. اما با استفاده از سرور وی دی اس می توانید با سرعت و قدرت بسیار بالایی در معاملات بورس سرخطی بزنید.

سرور مجازی بورس با سرعت و منابع بالا برای انجام معاملات بورس مناسب است. سرور های بورس باید دارای کیفیت بالایی از نظر سرعت دانلود، آپلود و پینگ باشند. اگر بخواهیم نگاهی به سرورهای بورس انداخته و آن ها را مورد بررسی قرار دهیم می توان گفت عموم این سرورها پینگ پایین و سرعت بسیار بالایی دارند.

چنین سرعتی به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در زمان های سفارش گیری به عنوان اولین نفر سفارشات خود را ثبت کنید. سفارش شما با سرعت بالایی به سرور و هسته معاملات بورس ارسال می شود تا سر خط معاملات مختلف قرار بگیرد. با استفاده از یک سرور مناسب برای بورس می توانید با خیالی راحت به انجام معاملات خود پرداخته و با آسودگی خاطر سرمایه گذاری کنید. اگر قصد خرید سرور بورس را دارید، می توانید برای بورس ایران از سرور اختصاصی مجازی ایران استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید یا با کارشناسان فروش ما در تماس باشید.